“Новітні тренди в туризмі та готельному бізнесі" + відвідання The Worlds Leading Travel Trade Show Berlin – найбільшої виставки туристичної індустрії Європи - www.itb-berlin.de

Цільова група проекту: Учасники ринку туристичних та готельних послуг України, студенти та викладачі факультетів туризму та готельного менеджменту Вищих Навчальних Закладів України, (30 осіб).

 

Тривалість стажування: 7 днів 

Найближчі дати проведення: 03-10 березня 2014 року, м. Бидгощ, Польща, м. Берлін, Німеччина

 

Тематика стажувань:

·         Організація роботи та управління готелем. Лектор -  Michał Walczak, експерт з управління в готельному бізнесі, Президент правління Hotel City ****

·         Місце готелів та закладів рекреації в культурно-історичних обєктах. Система класифікації туристичних закладів. Лектор - Marek Grabiszewski – екс-працівник обласного управління туризму, фахівець в сфері закладів туристичного комплексу, базованих в культурно-історичних обєктах, експерт в сфері системи класифікації туристичних закладів.

·         Організація виїздного та бізнес-туризму. Лектор - Andrzej Grzębowski – експерт, президент турагенції ”Flugo” Bydgoszcz, віце-президент Куявсько-Поморського відділу Польської Палати Туризму

·         Шляхи та можливості  професійного розвитку в сфері туризму. Лектор - Artur Kasprowicz – Член Правління KAPOT (Куявсько-Поморської Туристичної Спілки).

 

Програма стажування передбачає 16 годин лекційних занять.

 

Сертифікат – диплом про проходження закордонного стажування.

 

Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська.

 

Вартість: 1800,00 грн та 370,00 Євро.

 

Включає в себе: проїзд, проживання, доступ до Internet в місцях навчання та проживання, дворазове харчування (сніданки та обіди), навчальна програма, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

 

Для участі в проекті необхідно надіслати заповнену реєстраційну анкету на адресу: cons.ceasc@gmail.com з приміткоюitbдо 12 лютого 2014 року включно.

 

Анкету та детальний опис програми стажуання можна отримати, надіславши запит на отримання на адресу cons.ceasc@gmail.com з приміткою запит анкети itb.

 

Контактна особа: Ольга Поліщук, +38 093 210 93 42