Бізнес по-європейськи

Вже втретє відбудеться стажування "Створення і управління власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі".

Більше сорока українських бізнесменів в ці дні приймають участь у проекті , який дає можливість отримати європейський досвід ведення бізнесу , відвідують установи , що підтримують розвиток бізнесу , знайомляться з програмою підтримки бізнесу " AIP Business Link " до Кракова ( Польща ) .
 
 20 жовтня, після завершення всіх підготовчих етапів у рамках проекту , група учасників стажування виїхала зі Львова до Кракова.
Власне навчальна програма почалася 21 жовтня з вітання у Краківській Академії А.Ф.Моджевського (на фото 1 ) .
Учасникам провели екскурсію по Краківській Академії , представили велику бібліотеку , розповіли про роль навчальних закладів у підприємливості студентів.
На базі Краківської Академії відбулася лекція на тему " Заповзятливість і методи ведення власного бізнесу в ЄС на прикладі Польщі "

Фото 1. Привітання у Краківській Академії
 
Наступного дня йшлося про Інституціях, що підтримують розвиток підприємництва і мережа Академічних інкубаторів підприємництва AIP.
Учасники відвідали Центр розвитку бізнесу "AIP Business Link" (фото 2), де прослухали лекцію "Бізнес-ідея - виникнення, розвиток, реалізація"

Фото 2 . Центр розвитку бізнесу " AIP Business Link "
 
Четвертий день проекту був присвячений типами та формами ведення приватного бізнесу , бухгалтерського обліку та оподаткування при веденні бізнесу , а також законодавчим аспектам працевлаштування іноземців у країнах ЄС.
Наступного дня учасники відвідали Краківський технологічний парк ( фото 3). Тут відбулася лекція "Фінансування бізнес -ідей. Зовнішні капітали , інвестори" .
Учасники отримали цікаві контакти при Sturt - up mixer (зустріч з фірмами AIP + networking ), де обмінялися візитками з польськими бізнесменами.

Фото 3. Краківський Технологічний Парк
 
Офіційна зустріч учасників з Воєводою Малопольського воєводства була не менш цікавою.

Сьогодні ж учасники підведуть підсумки і проект завершиться врученням сертифікатів.
 
Більше фото ТУТ
Ми в мережі FACEBOOK