Завершилася 6-та едиція стажування для бізнесменів! Лютий пройшов продуктивно!

З 16 по 22 лютого відбулося чергове стажування для українських бізнесменів у Польщі.

Це був по рахунку вже шостий такий виїзд, в рамках якого українські бізнесмени отримували знання щодо створення та управління власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі.

Цього разу участь взяти 43 представники українського бізнесу.

Програма була доволі насиченою. В перший день бізнесмени познайомилися між собою в рамках інтеграційної вечері, розказали коротко про сферу своєї діяльності і що хотіли б отримати від участі у проекті.

17 лютого розпочалася власне навчальна програма. Учасники дізналися багато цікавого про ведення бізнесу у Польщі і познайомилися із програмою підтримки бізнесу – Академічним інкубатором Підприємництва.

Другий день навчальної програми розпочався із знайомством із Дотаційною програмою ЄС – 2014-2020. Також в цей день відбулася презентація BNI (Business Network International)

А вже 19 лютого учасники стажування були запрошені за сніданок влаштований організацією BNI і змогли на практиці оцінити такий формат спілкування . 

Сніданок проходив у готелі "Hilton Garden Inn". На сніданку були присутні близько 100 підприємців з Польщі та наша делегація. Учасники стажування були здивовані, дізнавшись, що дані зустрічі проходять на регулярній основі кожного тижня. Кожному учаснику надавали певний час для представлення свого бізнесу. Наприкінці зацікавлені особи з польської сторони обмінялися контактами з представниками з України, які, маємо надію, в майбутньому підуть на користь обом сторонам.

В наступні кілька днів учасники розібралися із можливістю створення фірми у Польщі іноземцями, отримали інформацію про фінансування бізнесу, попрацювали у форматі Business MIXER на 150 осіб, де теж мали нагоду поспілкуватися із польськими колегами, попрацювали в групах, створюючи модель власного бізнесу. Завершилося стажування підведенням підсумків та врученням сертифікатів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організатори запрошують до участі у подібних проектах всіх зацікавлених.

Наступне стажування відбудеться 18-24 травня 2014 року.

На учасників чекає ще цікавіша програма. Цього разу не лише Краків, а й Вроцлав.

Деталі участі

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ОНЛАЙН