Проектний рік 2014 розпочато офіційно! Його відкрили студенти українських ВНЗ!

 

Раді повідомити вам, що саме сьогодні успішно розпочався ще один проект - "Трансфер інновацій або Вихід на сучасний ринок праці ЄС".

Учасники проекту - студенти Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Національного Університету "Юридична Академія України імені Ярослава Мудрого" та Національного Університету "Києво-Могилянська Академія".Учасники вже перетнули кордон і за кілька годин прибудуть у м.Лодзь (Польща), де й розпочнеться офіційна програма.

Бажаємо гарної поїздки, цікавих зустрічей та чекаємо на яскраві фото у групі проекту https://www.facebook.com/groups/566583436764834/members/

 

 

 

Тим часом на візи вже очікують більше сорока українських бізнесменів, котрі в період з 16 по 22 лютого планують участь у стажуванні під назвою "Створення та управліфння власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі".

На них чекає по-своєму цікава та насичена програма, зустрічі із польскими бізнесменами, багато нових практичних навичок в управлінні бізнесом та живе спілкування в ракурсі тематики проекту у форматах бізнес-міксер, бізнес сніданок та ін.

 

 

 

І вже за тиждень після поверення групи українських бізнесменів - з 3 по 10 березня 2014 року  - ми відправляємося здобувати знання у сфері готельного та туристичного бізнесу в рамках триденного навчального стажування  "Новітні тренди в туризмі та готельному бізнесі" у м.Бидгощ (Польща), після чого впродовж двох днів перебуватимемо у м.Берлін, де станемо учасниками найбільшої у Європі виставки туристичної індустрії The Worlds Leading Travel Trade Show Berlin. РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ ДО 7 ЛЮТОГО ВКЛЮЧНО!

 

 

 

Для тих же, хто не встиг зареєструватися для участі у вищезгаданих проектах ми даруємо прекрасну можливість долучитися до проектів у їх наступних едиціях. Детальніше про таку можливість ви можете дізнатися на нашому сайті у розділі Календар подій.