Проектний рік 2013 завершився.Підсумки.

Позаду динамічний і активний рік. Відбулося чимало цікавих проектів. Ми познайомилися із величезною кількістю  людей, кожен з яких отримав новий досвід, зробив певні висновки і почав вибудовувати нові плани!

 

Якщо бути більш конкретними, то у 2013 році ЦентральноЄвропейською Академією Навчань та Сертифікацій за підтримки партнерів з польської сторони, серед яких ВУЗи, бізнес-структури, державні структури,було реалізовано близько двадцяти успішних проектів.

Серед учасників були люди різного віку, професій, статусу!

Ми дякуємо всім, хто долучився до проекту, всім, хто, отримавши інформацію, активно ділиться нею із своїм оточенням, даючи можливість людям бути поінформованими, хто об'єктивно оцінює свої перспективи та шанси на успіх нашої країни у статусі європейської держави.

 

Рік був непростий, але ми з упевненістю можемо зазначити, що темпи нашої роботи лише зростатимуть доки є люди, котрі прагнуть вдосконалюватися, розвиватися, навчатися, котрі цікавляться європейським устроєм, системою освіти, бізнесом, люди, які рухаються до Європи впевнено і з кожним днем стають до неї ближчими.