Семінар на тему «Створення та управління власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі» відбувся сьогодні у м.Дніпропетровськ

Семінар на тему  «Створення та управління власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі» відбувся сьогодні у м.Дніпропетровськ.

Організаторами заходу стали Central European Academy Studies and Certification (CEASC, Польща)  спільно із Дніпропетровською торгово-промисловою палатою 

Розпочався захід із привітання першого віце-президента ДТПП Ніни Алехнович. Вона зазначила, що тема більш ніж актуальна, враховуючи той факт, що у листопаді поточного року Україна має всі шанси підписати Угоду про Асоціацію з ЄС, і у вітчизняних підприємців лишається не так багато часу, щоб навчитися вести бізнес по-європейськи.

Набути теоретичні та практичні знання, сформувати навички, які необхідні для прийняття рішення стосовно започаткування і ведення власної справи на території ЄС, представникам дніпропетровського бізнесу допомагали спікери – президент фундації Central European Academy Studies and Certifications (CEASC) Микола Смолінський і адвокат, арбітр міжнародного комерційного арбітражного суду при Європейській арбітражній палаті Ірина Калінська.

 

 

Лектори сконцентрували увагу учасників на розгляді ключових проблем, а це: підприємливість та методи ведення власної справи в Європейському Союзі на прикладі Польщі; типи та форми приватного бізнесу; бухгалтерський облік та оподаткування; законодавчі аспекти працевлаштування іноземців і механізми набуття громадянства країн-членів ЄС.

 

Порушені питання викликали жваве обговорення. Спікери отримали багато запитань від слухачів, що здебільшого стосувались конкретних ситуацій, які можуть виникнути на їх підприємствах. Усі отримали аргументовані консультації. Загальна думка така: розмова виявилась вкрай корисною, а тому повинна мати продовження.

 

Джерело Прес-служба ДТПП