Травневі стажування - підсумки та висновки.

Травень для команди  нашого проекту виявився насиченим та активним. 

Відбулося два цікавих проекти. Коротенько про них.

 

"Вихід на сучасний ринок праці ЄС або Трансфер інновацій" - стажування для студентської молоді за маршрутом Лодзь-Бидгощ. 

Учасниками проекту були студенти з усієї України, що ще раз підтвердило, що у всіх нас є спільні інтереси, цілі та всі ми прагнемо до одного. Студенти з Чернівців, Миколаєва, Києва, Одеси та інших міст України відвідали найцікавіші культурні пам'ятки міст Лодзь та Бидгощ, прекрасно провели разом тиждень і нікому на заваді не стало мовне. політичне чи ще якесь питання.

Впродовж тижня часу з 11 по 18 травня студентська молодь відвідала також Вищу Школу Інформатики у Лодзі та Вищу Школу Економіки у Бидгощі, де мала можливість поспілкуватися із ректорами ВУЗів, розібратися у системі вищої освіти країн ЄС на прикладі Польщі, побачити як виглядає навчальний процес для європейського студента - проаналізувати його зсередини.

Також програма була насичена великою кількістю різноманітних візитів, зустрічей, лекцій та практичних занять.

Тиждень пройшов дуже змістовно та результативно.

Детальніше про візит

Наступний планований проект такого спрямування відбудеться вже восени. Детальніше...

 

Зразу ж після повернення студентської групи до Польщі вирушили учасники тижневого бізнесового стажування "Створення та управління власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі".

44 українські бізнесмени впродовж тижня мали можливість розібратися з усіма перевагами ведення бізнесу у Європі, порівняти нашу, українську, та польську моделі ведення справ, поспілкуватися з польськими колегами. Всі отримали масу нової інформації, багато корисних контактів і наразі активно спілкуються. Можливо, даний проект стане результатом нових спільних проектів для багатьох учасників.

Також в рамках проекту було презентовано роботу Міжнародного Інкубатора Бізнесу(МІБ), котрий з червня розпочав свою діяльність з підтримки по створенню та управлінню бізнесом на території ЄС, а ще - Візово-інформаційного центру при МІБ, де всі учасники попередніх проектів зможуть отримати комплексну допомогу у оформленні пакету документів для виготовлення віз.

Одним словом, все пройшло дуже конструктивно та інформативно.

Бажаєте поспілкуватися з учасниками проекту? - Долучайтеся до груп у мережі ФБ і спілкуйтеся:

 Офіційна група

Група створена учасниками

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у нових проектах.

Нові анонси та пропозиції вже скоро!