Українські студенти на заводах компаній Bosch та Siemens

Завершилася тижнева навчально-ознайомча практика студентів українських ВНЗ у Польщі під назвою “Вимоги та особливості сучасних ринків праці”.  Вітаємо учасників із завершенням проекту і пропонуємо згадати як це було.

 

Ввечері 5 жовтня група виїхала з м.Київ. Коли кордон лишився позаду, учасників зустріла європейською гостинністю  корчма "BIDA" на околиці Любліна, заїзд до якої став вже хорошою традицією для учасників усіх наших проектів.

Тут учасники перепочили, посмакували традиційних польських страв і вирушили до м.Лодзь..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наступного дня група відвідала академічне місто та Академічне бюро карєр WSIU.

Родзинкою дня став навчальний візит до фабрики Bosch та Siemens. Також у Лодзі відбулася зустріч з працівниками фірми „CompalEurope(Poland) Sp. z o.o.”, котра обслуговуєткхніку фірми Asus, Lenovo, Dell.

 

Навчальна програма у м.Бидгощ розпочалася з вітального слова канцлера Університету Економіки Філіпа Сікори. Потім студенти відвідали з візитом фабрику, де виготовляють упаковку до найвідоміших косметичних брендів Європи, тут же відбулася зустріч з представником  Торгово-Промислової палати Куявсько-Поморського Воєводства. Окрім цього студенти побували у  Головному Статистичному Уряді (GUS).

Практика була насичена екскурсійними програмами. Учасники відвідали культурні та історичні пам'ятки Лодзя  та Бидгоща у супроводі професійних екскурсоводів, весело, корисно та цікаво провели час.

А завершився проект офіційним врученням Сертифікатів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хочете стати учасником одного із стажувань в рамках проекту Business Week? Натисніть ТУТ.

 

Більше фото в соціальних мережах та на сайті.